HİZMETLERİMİZ

Işıklı & Işıksız Tabela
Işıklı & Işıksız Tabela
Işıklı & Işıksız Tabela Işıklı Tabela; yapımında adından da anlaşılabileceği gibi, birçok farklı aydınlatma malzemeleri kullanılan bir reklam yöntemidir. Işıklı tabela ürünleri içerisine neon, led, floresan gibi aydınlatma ekipmanları tercih edilir.Bu yöntem, şirket tanıtımının gece karanlığında görünebilmesini sağlayan tanıtım görselleridir.
Dış Mekan Uygulamaları
Dış Mekan Uygulamaları
Dış Mekan Uygulamaları Dijital (digital) baskı, dijital yöntemle çekilmiş fotoğraf ya da taranmış bir resmin baskı malzemeleri üzerine basılması işidir. Uygulanacak görseller uygun bilgisayar programları ile basıma hazır hale getirilir. Baskı işlemi için özel baskı makineleri kullanılır.
Totem
Totem
Totem Totem Tabela, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen bir reklam çeşididir. Bu reklam görselleri işyeri, devlet kurum binaları ya da büyük alışveriş merkezlerin fark edilmesi için tasarlanan gösterişli tabelalardır.
Araç Kaplama
Araç Kaplama
Araç Kaplama Araç kaplama, folyo ile aracın kaportasının kaplanmasıdır. Araç kaplama sayesinde hem aracınızı güneş ışığından korursunuz hem de daha ucuz bir değişiklik elde edersiniz. Tamamen zevke bağlı olarak aracınızı folyo ile kaplatabileceğiniz gibi, boyadaki hasarları da saklayabilirsiniz.
Germe Sistemleri
Germe Sistemleri
Germe Sistemleri Teknolojinin gelişmesiyle birlikte gergi duvar sistemleri de gelişti ve artık günümüzdeki halini aldı. PVC membranlarla birlikte hijyenik, steril, yalıtımı sağlayan ve şıklığı artıran bir hal almaya başladı. Gergi tavanın hem şık hem de esnek bir yapıya sahip olması ve fiyat avantajı en çok tercih edilen dekoratif aksesuarlardan biri olmasını sağlamıştır.